Slovan
2:1
(1:1)
ŠK Slovan Bratislava - DAC 1904
Niké Liga, 18. forduló • va 17.12.2023, 17:33 • Národný futbalový štadión - Tehelné pole
Gólok: 24. Tolić 1:0 , 44. Trusa 1:1 , 62. Tolić 2:1
Játékvezető: Erik Gemzický • Asszisztensek: Branislav Hancko, Adam Jekkel • Néző: 4789
96
Befejeződik a találkozó. Itt hagyjuk mind a pontot, tavasszal viszont újra találkozzuk. Köszönjük a figyelmet! Hajrá DAC!
95
Andzouana ugrik magasra egy jobboldali beadásnál, de Borjan még magasabbra ugrik nála, ő pedig kézzel is hozzáérhet a labdához.
92
Csere a SK Slovan Bratislava-nél/nál:
lemegy Čavrič, bejön Kashia.
90
6 perc a ráadás, mutatja a negyedik játékvezető. Akárhogy is alakul a vége, biztos negyedikként zárjuk az őszt. A tavaszi szezon pedig februárban kezdődik majd.
89
A Slovan szurkolók már az ünneplésre készülnek, de a VAR-ozás miatt biztos lesz pár perc hosszabbítás, ami alatt meglephetjük a hazaiakat, és kiegyenlíthetünk. Gyerünk, fiúk!
88
Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Ramadan).
85
lemegy Tolič, bejön Kankava.
84
Szép! Ramadan tűzi rá! Borjan csak nagyot nyújtózva tudja kitolni a labdát.
82
Kucka csípős lökete megy mellé mintegy 20 méterről.
81
Sajnos nem sikerül jól elvégezni a pontrúgást.
81
Ebben a félidőben sajnos nem sokszor tettük próbára a hazai kapust. Xisco Munoz a vonal mellől instruálja a srácokat. Hátha most jön el az esély: szabadrúgást rúghatunk. Igaz távolról, de be lehet adni.
80
Barseghjan lapos, de erőtlen kapuragurítása nem okoz problémát Popovićnak.
80
4789 néző váltott jegyet a mai mérkőzésre.
76
Sárga lap a csapatnak SK Slovan Bratislava (Tolič).
75
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál:
lemegy Vitális, bejön Herc,
lemegy Trusa, bejön Redzic.
73
A Slovan adogatja körbe a labdtá, mi most csak szótlan szemlélői vagyunk a dolgoknak. Vegyük el tőlük, fiúk, és egyenlítsünk!
71
Čavrič távoli lövése száll a kapunk fölé.
68
Čavrič szeretné megszerezni a harmadik hazai gólt. Lemaradunk róla, Popović viszont útját állja a labdának, mielőtt az a hálónkba kerülne.
65
Mégis megadja Gemzický Tolič 61. percben szerzett gólját – 2:1
65
A Slovan gólt szerzett!
Gólszerző TOLIČ.
64
Biztos, ami biztos, azért még zajlik a VAR-vizsgálat az előbbi meg nem adott gól után.
62
lemegy Lovat, bejön Pauschek.

lemegy Pinto, bejön Niarchos.
61
Gólt ünnepel a hazai publikum, de gyorsan jön a hidegzuhany: les címén nem adja meg a bíró a gólt.
60
Blackam pontatlan, pedig gólhelyzetben volt. A szöglet után Strelec növelhetné a hazai találatok számát, de Popović ezt is védi!
59
Ramadan ad be egy szabadrúgást a sarokból. Az ötös vonalára érkezik a labda, amely végül a kapus, Borjan kezében landol.
59
Sárga lap a csapatnak SK Slovan Bratislava (Kucka).
55
lemegy Čermák, bejön Ramadan.
55
Sárga lap a csapatnak SK Slovan Bratislava (Lovat).
54
Vitális passza erős, Munoz mester így is tapssal jutalmazza a próbálkozást a kispadról.
53
Mendez szorítja ki rutinosan Blackment a vonalon túlra, és megakadályozza, hogy középre adjon.
50
Andzouana egyedül megy öten követik, kénytelen kapura rúgni. Ha egy méterrel lejjebb csapódik be a labda, akkor bombagól. Így kirúgás.
49
Vitatható bírói ítéletekkel indul a második játékrész.
46
lemegy Zmrhal, bejön Strelec.
46
45
44
Kiegyenlítünk! Andzouana sarokkal indítja Mendezt a bal szélen, akinek beadását Trusa kapásból bevágja a jobb felsőbe, esélyt sem adva Borjannak – 1:1
44
A Dunaszerdahely gólt szerzett!
Gólszerző TRUSA.
42
Kaša fejeli ki a szögletről érkező labdát, de nem szabadul fel a kapunk. Barseghjan zúdítja rá végül a 16-oson kívülről, Popović azonban véd. Az újabb szöglet már veszélytelen.
41
Komolyabb ellenállásra sajnos nem tudjuk rákényszeríteni a hazaiakat, náluk van többet a labda. A két szurkolótábor viszont élvezi a meccset, megállás nélkül szól a buzdítás.
33
Andzouana hatalmas helyzetben! Egy az egyben találja magát Borjan kapussal, akit egy emeléssel elküld gyufáért, majd száguld tovább a kapu felé. Kisodródik, a próbálkozás így végül sikertelen, a labda elgurul az üres kapu előtt. Més kérdés, hogy kapitányunk lesen kapta a labdát, így nem ért volna a gól.
32
Veszélyes és gyors támadás, sajnos az ellenféltől. Barseghjan robog végig feltartóztathatatlanul a pályán, majd adja kapu elé a labdát, de a végén csak sarokrúgásig jut a Slovan.
28
Andzouana próbálkozik az egyenlítéssel, de Borjan szögletre tolja ki a lövését.
24
24
23
Gemzický játékvezető kioszt egy újabb sárgát, ezúttal a kispadon ülők közül valakinek...
21
Egy elrontottnak tűnt beadás után mégis a felső lécünkön csúszik tovább a labda, de gól nincs belőle, és ez a lényeg.
19
Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Kaša).
19
Popović húz le egy magas labdát a levegőből.
16
Brunettivel szemben szabálytalankodnak az oldalovonal mellett. Bedobással mehetünk tovább.
15
Popović fut ki jó ütemben a kapujából egy perdítésre.
14
Zmrhal kulcspasszra készül, a védelmünk közbelép. Szükség is volt a határozott fellépése, különben Čavrić máris gólhelyzetbe került volna.
13
Lovat próbálkozik egy beadással. Túl mélyen nyes a labda, az ívelés így sikertelen, Popović hozza végül játékba a labdát.
10
Gyors támadás, kapuralövés. Vitális vezeti hosszan a labdát, majd Mendezt találja meg az átadással. A spanyol lövése viszont gyenge, Borjan könnyedén felszedi.
8
A támadóként játszó Andzouana indítja egy hosszú labdával társát, Trusát, túl erős azonban a passz.
5
5-3-2-es hadrendben játszunk. Nem szokványos, meglátjuk, mi lesz a vége. Egyelőre a középpályán zajlik a játék. 152 sárga-kék drukker buzdítja csapatunkat a vendégből.
2
Čermák cselsorozat, Blackman lövés. Blackman viszont nyártól már a Slovan játékosa.
1
Tartsanak velünk az előttünk álló bő másfél órában, és garantáltan nem maradnak le a Hónap mérkőzésének kikiáltott találkozó egyetlen fontos mozzanatáról sem.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30-kor kezdődik.